Vizyon ve Değerler

Vizyonumuz

Disiplinli ve özverili şekilde çalışarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak ve kurduğumuz tüm ilişkilerde şeffaf, tutarlı ve saygılı olarak karşılıklı hoşgörü ve güven ortamını sağlamak.

 

Misyonumuz

Sevgi ve saygının esas alındığı genç, dinamik ve katılımcı bir ekiple sağlıklı şekilde büyüyerek sektörde lider firma olmak ve tüm iş ünitelerinde ve faaliyet alanlarında karlılık ve verimliliği sağlamak.

 

Değerlerimiz

  • Dürüst, güvenilir ve saygılı olmak,
  • İnsanlara değer vermek,
  • Disiplinli ve verimli olmak,
  • Yeniliğe ve değişime açık olmak,
  • Çalışkan, düzenli ve özverili olmak.
  • Kaliteden ve hizmet anlayışından asla ödün vermemek.

TEKNOLOJİ

Makine parkurumuzu periyodik olarak yenileyerek, sizlere teknolojinin verdiği en iyi hizmeti, en kaliteli şekilde vermeye çalışıyoruz.

KALİTE

%100 müşteri memnuniyeti için kalitemizden hiç bir zaman taviz vermiyoruz. Personel eğitimlerimizi periyodik bir şekilde planlayarak sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

GÜVENİRLİLİK

Baskı öncesinden, baskı sonrasına kadar bütün hizmeti bir bütün olarak sunuyor, teslim tarihlerimizi hiç bir zaman kaçırmıyoruz. Her zaman, doğru zamanda ve doğru yerde oluyoruz.

Rakamlarla

Aykut Basım

1000

Mutlu Müşteri

17

Yıllık Tecrübe

80

Çalışan

Web Ofset

Web Ofset, veya Rotatif Ofset Baskı Sistemi, yüksek tirajlı kitap, dergi, insert, katalog, gazete, gibi işlerin basımı için uygundur. Sistemde bobin kağıtlar kullanılır, çift taraflı baskı yapılır ve kağıt yine bobin olarak makineyi terkeder veya makinenin çıkış kısmında katlama ünitesi mevcutsa katlanarak sayılır ve istif edilir.