Hakkımızda

Hayallerinizi kağıda işliyoruz...

Hakkımızda

Aykut Basım matbaa sektöründe kalitesinden ödün vermeden sürekli gelişerek hizmet veren bir firmadır. 2007 yılında kurulan Aykut Basım, sektöründe parlayan bir yıldız olmayı başarmıştır…

Aykut Basım kurulduğu yıldan itibaren sürekli olarak müşteri portföyünü geliştirip piyasada önemli bir konuma ulaşmıştır. 10.000 m² kapalı alanda, bünyesindeki Web Ofset, Tabaka Ofset ve Ciltleme makineleriyle müşterilerine her zaman kaliteli ve dürüst hizmet sunmayı kendisine temel ilke edinmiştir. Bugün Aykut Basım, Türkiye’nin önde gelen yayınevleri, özel okulları, ajansları, market zincirleri ve diğer bir çok kurumsal firmalarıyla çalışan önemli bir baskı tesisi haline gelmiştir.

Kurulduğu yıldan itibaren sürekli yatırım yapan Aykut Basım, önümüzdeki yıllarda da yatırımlarına devam etmeyi ve üretim kapasitesini arttırmayı hedeflemektedir. Disiplinli, çalışkan ve yenilikçi bir kadroyla Aykut Basım müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya devam edecektir.

TEKNOLOJİ

Makine parkurumuzu periyodik olarak yenileyerek, sizlere teknolojinin verdiği en iyi hizmeti, en kaliteli şekilde vermeye çalışıyoruz.

KALİTE

%100 müşteri memnuniyeti için kalitemizden hiç bir zaman taviz vermiyoruz. Personel eğitimlerimizi periyodik bir şekilde planlayarak sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

GÜVENİRLİLİK

Baskı öncesinden, baskı sonrasına kadar bütün hizmeti bir bütün olarak sunuyor, teslim tarihlerimizi hiç bir zaman kaçırmıyoruz. Her zaman, doğru zamanda ve doğru yerde oluyoruz.

Rakamlarla

Aykut Basım

1000

Mutlu Müşteri

17

Yıllık Tecrübe

80

Çalışan

Web Ofset

Web Ofset, veya Rotatif Ofset Baskı Sistemi, yüksek tirajlı kitap, dergi, insert, katalog, gazete, gibi işlerin basımı için uygundur. Sistemde bobin kağıtlar kullanılır, çift taraflı baskı yapılır ve kağıt yine bobin olarak makineyi terkeder veya makinenin çıkış kısmında katlama ünitesi mevcutsa katlanarak sayılır ve istif edilir.