Başkan'ın Mesajı

"Bilgi ve tecrübe el ele verince, üstesinden gelinmeyecek iş yoktur."

Değerli Dostlar,

Aykut Basım’ın kurulduğu 2007 yılından itibaren her zaman en iyiyi, en güzeli ve en kaliteliyi büyük özverilerde bulunarak müşterilerimizin hizmetine sunmaya çalıştık. Bunun için ekip olarak çok çalıştık ve sanırım amaçladığımız “müşteri memnuniyeti” olgusunu gerçekleştirdik. Bu sebepten dolayı şirketimiz bünyesinde çalışan herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim.

2007 yılında, Aykut Basım’ı ilk kurduğumuzda, yeni bir sektöre girdiğimiz için çok heyecanlıydık. Fakat hedeflerimizi daha en başında belirlemiştik. Aykut Basım gelecekte Türkiye’nin en önde gelen baskı tesislerinden biri olacak ve sektöre yön veren bir firma olarak saygın bir konuma erişecekti. Bugün bu hedefe ulaşmış olmanın gururu içerisindeyiz.

Kurulduğumuz günden itibaren hem altyapısal hem de kurumsal olarak sürekli yatırımlar yaptık. Yeni web ofset, tabaka ofset ve ciltleme makineleri alarak makine parkurumuzu geliştirdik. Mevcut binamızı büyüttük ve 10.000 m2 kapalı alana çıkarttık. Türkiye’nin önde gelen yayınevleri, özel okulları, ajansları, market zincirleri ve diğer bir çok kurumsal firmalarıyla çalışarak müşteri portföyümüzü sürekli olarak geliştirdik. Teknolojik gelişmeleri ve piyasaları yakından takip ederek yatırımlarımız önümüzdeki yıllarda da siz dostlarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için devam edecektir.

Bugün gelinen noktadan kıvanç duymaktayım. Aykut Basım matbaa sektörüne yeni bir soluk, yeni bir anlayış getirdi. Beklenilenin de ötesine geçerek en iyiyi, en kaliteliyi en kısa zamanda müşterilerinin hizmetine sunarak sektörde büyük takdir topladı. Bugünlere gelmek için büyük özverilerle çalışan arkadaşlarımızın bundan sonra da yine aynı özveriyle ellerinden gelen en iyi hizmeti sunacağından en ufak bir şüphe duymamaktayım. Biz bir ekip olarak bugünlere geldik. Bundan sonra da ekibimizi daha da güçlendirerek, daha yenilikçi ve daha kurumsal bir yapı ile yolumuza devam edeceğiz.

 

Aykut Kaya

Yönetim Kurulu Başkanı 

TEKNOLOJİ

Makine parkurumuzu periyodik olarak yenileyerek, sizlere teknolojinin verdiği en iyi hizmeti, en kaliteli şekilde vermeye çalışıyoruz.

KALİTE

%100 müşteri memnuniyeti için kalitemizden hiç bir zaman taviz vermiyoruz. Personel eğitimlerimizi periyodik bir şekilde planlayarak sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

GÜVENİRLİLİK

Baskı öncesinden, baskı sonrasına kadar bütün hizmeti bir bütün olarak sunuyor, teslim tarihlerimizi hiç bir zaman kaçırmıyoruz. Her zaman, doğru zamanda ve doğru yerde oluyoruz.

Rakamlarla

Aykut Basım

1000

Mutlu Müşteri

17

Yıllık Tecrübe

80

Çalışan

Web Ofset

Web Ofset, veya Rotatif Ofset Baskı Sistemi, yüksek tirajlı kitap, dergi, insert, katalog, gazete, gibi işlerin basımı için uygundur. Sistemde bobin kağıtlar kullanılır, çift taraflı baskı yapılır ve kağıt yine bobin olarak makineyi terkeder veya makinenin çıkış kısmında katlama ünitesi mevcutsa katlanarak sayılır ve istif edilir.