BAŞKAN’IN MESAJI

Aykut KAYA


Sevgili Dostlar,

Aykut Basım  olarak kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sistemi sürdürmekteyiz. Bu sebeptendir ki bizimle çalışmaya başlayan müşterilerimizle uzun yıllar çalışma fırsatı buluyoruz. Elbette bu durumun sağlanması için öncelikle iyi bir ekip olunması gerekmektedir. Bu yüzden bunu sağlayan ekip arkadaşlarıma teşekkürlerimi bir borç bilirim.

2007 yılında, Aykut Basım  ilk kurulduğunda hedefini daha en başında belirlemişti. Aykut Basım gelecekte Türkiye’nin önde gelen baskı tesislerinden biri olacak ve sektöre yön veren bir firma olarak saygın bir konuma erişecekti. Bugün hedeflenen konuma gelmiş olmanın mutluluğu ve gururu içerisindeyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem altyapı, hem de kurumsal olarak sürekli yatırımlar yaptık. Yeni Web Ofset, Tabaka Ofset ve Ciltleme makineleri alarak makine parkımızı geliştirdik. Mevcut binamızı büyüttük ve 10.000 m2 kapalı alana çıkarttık. Türkiye’nin en önde gelen yayınevleri, ajansları, hipermarket zincirleri, bankaları ve diğer bir çok kurumsal firmalarıyla çalışarak müşteri portföyümüzü sürekli olarak geliştirdik. Teknolojik gelişmeleri ve piyasaları takip ederek yatırımlarımız önümüzdeki yıllarda da siz dostlarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için devam edecektir.

Bugün gelinen noktadan kıvanç duymaktayım. Aykut Basım matbaa sektörüne yeni bir soluk, yeni bir anlayış getirdi. Beklenilenin de ötesine geçerek en iyi ve en kaliteli ürünü, en kısa zamanda müşterilerinin hizmetine sunarak piyasadan büyük takdir topladı. Bugünlere gelmek için büyük özverilerle çalışan arkadaşlarımızın bundan sonra da yine aynı özveriyle ellerinden gelen en iyi hizmeti sunacağından en ufak bir şüphe duymamaktayım. Biz bir ekip olarak bugünlere geldik. Bundan sonra da ekibimizi daha da güçlendirerek, daha yenilikçi ve daha kurumsal bir yapı ile yolumuza devam edeceğiz.

 

Aykut Kaya
Aykut Basım Yayın Mat. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Yönetim Kurulu Başkanı